Profil

Firma R-PROJEKT Humenné s.r.o. pôsobí na trhu od roku 2015 a poskytuje služby v oblasti navrhovania stavieb. Spoločnosť pôsobí v regióne východného Slovenska so sídlom v Humennom a pobočkou v Košiciach. Zastrešuje široký tím odborníkov v oblasti stavebného inžinierstva, architektúry a statiky, vďaka čomu dokáže poskytnúť komplexný servis pre všetky typy projektov. Košická pobočka firmy, navrhnutá a zrealizovaná v roku 2016 získala aj pozornosť odbornej verejnosti. Bola navrhnutá na Cenu Dušana Jurkoviča ako aj publikovaná v časopise ARCH.

Ponúkame komplexný balík projekčných a architektonických služieb pre stavebnú výrobu podľa individuálnych potrieb klienta. Konzultáciu stavebných zámerov, návrh a vypracovanie architektonickej štúdie a hlavne spracovanie projektov pre stavebné povolenie a realizáciu stavieb. Zameriavame sa na súkromných investorov, ktorí potrebujú realizovať firemné alebo obytné budovy, či prevádzky pre obchod alebo priemysel.

Firma má bohaté skúsenosti aj v oblasti komplexnej inžinierskej činnosti v súvislostí s vybavením územného rozhodnutia, stavebného povolenia a taktiež kolaudačného rozhodnutia na projekty. Súčasťou ponuky je takisto konzultačná činnosť a odborné poradenstvo, predprojektová príprava (prieskumné práce, zamerania, získanie rôznych podkladov), vykonávanie autorského a stavebného dozoru.